ברוכים הבאים

העמוד בטעינה -המשך גלישה נעימה.

תקנון

 מבוא

האתר cellexpress.co.il משמש כחנות לשיווק אביזרי סלולר ושירותי מעבדה. כחלק מההזמנה מתבצע רישום לאתר כלקוח,  הרישום כולל מסירת פרטים בסיסיים של משלוח. לאחר ההרשמה והזמנה תבוצע בדיקה לכרטיס אשראי או תעברו לתשלום בפייפאל על פי בחירתכם. לאחר ניסיון תשלום באשראי או בפייפאל תקבלו מאיתנו הודעה במידה והפעולה אושרה. את האישור של ההזמנה תקבלו במייל ביחד עם פירוט ההזמנה.
 
מחיר המוצרים המפורסמים באתר
מחיר המוצר כולל משלוח במידה והמוצר שאתם רוכשים הוא מעל 40 שקלים. במידה ורכשתם מוצר מתחת ל 40 שקלים יש להוסיף את מחיר המשלוח למוצר.
בכל אופן ניתן לאסוף כל מוצר מהחנות לאחר שמתקשרים אלינו לתאם מראש. המוצרים נמצאים במלאי אך בכל זאת מומלץ לתאם איתנו את ההגעה כדי לוודא.

אחריות למוצרים
בכל מוצר מצויין בדף שלו זמן האחריות, יש מוצרים שאין עליהם אחריות( מגני זכוכית), יש מוצרים עם שנה אחריות של היבואן הרשמי ( לדוגמא סמסונג) וחלק מהמוצרים אנו נותנים אחריות לכל החיים.
במידה ואתם לא בטוחים או לא מובן לכם תוקף האחריות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 זמני אספקה
את זמני האספקה של כל מוצר ניתן למצוא בדף המכירה, זמני האספקה משתנים על פי בחירת סוג המשלוח. זמני האספקה נעים בין משלוח באותו יום באזור גוש דן עד 7 ימי עסקים בדואר רשום.
משלוח אקספרס באותו היום - ללקוחות גוש דן ניתן לקבל את המשלוח באותו היום בהזמנות עד השעה 3. במידה ומזג האוויר חורפי באותו יום אנו ניצור קשר אם הלקוחות שהזמינו משלוח אקספרס ונעדכן אם ניתן להגיע אליהם באותו היום. חשוב לציין שאנו דואגים לשלומם של השליחים בימי הגשם ולכן במידת הצורך המשלוח ידחה, יבוטל ובכל אופן לפי בקשת הלקוח יתקבל זיכוי במידה והשירות שביקש לא יתבצע.
משלוח בדואר רשום - זמן ימי העסקים המוגדר הוא 7 ימי עסקים ( ימי עסקים לא כוללים ימי שישי, שבת ערבי חג וחגים). במידה ומשלוח מתעכב מעבר ל7 ימי העסקים יש ליצור קשר מיידי איתנו ואנו נתחיל טיפול מול דואר ישראל. במידה והחבילה נאבדה אנו נזכה אותכם על המשלוח, יש לכם ביטחון מלא ברכישה דרכינו. השירות שלנו רק מתחיל לאחר הרכישה. מקווים שלא תצטרכו אבל אם כן תראו שאין לנו לקוחות שלא מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.


משלוחים
 
מידע על משלוחים באתרנו:
 סוג המשלוח זמן אספקה עלות רכישה עלות המשלוח הערות
 דואר רשום עם מספר מעקב עד 7 ימי עסקים    40-0 ש"ח   15 ש"ח  דואר רשום הכולל מספר מעקב, ביטוח ואחריות על החבילה
דואר רשום עם מספר מעקב עד 7 ימי עסקים   מעל 40 ש"ח חינםsmiley דואר רשום הכולל מספר מעקב, ביטוח ואחריות על החבילה
שליח עד הבית בדואר שליחים דואר ישראל  2-3 ימי עסקים 40-0 ש"ח  29 ש"ח  זמין אך ורק בישובים הבאים -רשימת ישובים
שליח עד הבית בדואר שליחים דואר ישראל 2-3 ימי עסקים 40-100 ש"ח 25 ש"ח זמין אך ורק בישובים הבאים - רשימת ישובים
שליח עד הבית בדואר שליחים דואר ישראל 2-3 ימי עסקים 100-200 ש"ח 15 ש"ח זמין אך ורק בישובים הבאים - רשימת ישובים
שליח עד הבית בדואר שליחים דואר ישראל 2-3 ימי עסקים מעל 200 ש"ח חינם smiley זמין אך ורק בישובים הבאים - רשימת ישובים
שליח אקספרס באותו יום 40-0 ש"ח 29 ש"ח בהזמנות עד השעה 15:00
זמין אך ורק באיזור גוש דן -רשימת ישובים
שליח אקספרס באותו יום 40-100 ש"ח 25 ש"ח בהזמנות עד השעה 15:00
זמין אך ורק באיזור גוש דן -רשימת ישובים
שליח אקספרס באותו יום 100-200 ש"ח 15 ש"ח בהזמנות עד השעה 15:00
זמין אך ורק באיזור גוש דן -רשימת ישובים
שליח אקספרס באותו יום מעל 200 ש"ח חינם smiley בהזמנות עד השעה 15:00
זמין אך ורק באיזור גוש דן -רשימת ישובים
איסוף עצמי       רחוב המלך ג'ורג' 22, תל אביב
·         כל המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי בחנות קינג ג'ורג' 22, תל אביב.
·         שליח דואר ישראל זמין אך ורק בישובים הבאים   רשימת ישובים
·         שליח אקספרס בהזמנה טלפונית בלבד  אך ורק באיזור גוש דן.
 
 
ביטול עסקה
אצלנו אין דמי ביטול עסקה. רכשת והתחרטת אין בעיה. החזר לנו את המוצר באריזה המקורית כך שלא היה בו שימוש ותקבל את כספך בחזרה.
חשוב לציין שבמידה ורכשתם באינטרנט ולא דרך החנות ישנה עלות לאספקת המוצר כך שהביטול עסקה מצדכם יהיה תחת כיסוי עלות המשלוח שהשקענו כדי לשלוח לכם את המוצר.
במידה ויש פגם במוצר שקיבלתם אנו לא נחייב אותכם על המשלוח. המשלוח מבוטח כך שבמידה ולא קיבלתם את המוצר את זכאים לביטול מלא.
לא ניתן לבטל עסקה לאחר שבוצע שימוש במוצר והוא אינו במצב חדש מהאריזה.
במידה ואתם לקוחות חדשים ועדיין לא מכירים את רמת השירות שלנו אז הרשו לנו להבהיר לכם שאצלנו אין דבר כזה לקוח לא מרוצה ולכן בכל מקרה צרו איתנו קשר ונגיע לפתרון המהיר והטוב ביותר עבורכם.

מלאי
להבדיל מאתרים אחרים אנו מחזיקים מלאי מכל המוצרים שהינכם רואים באתר. אנו לא מאמינים בלחכות שמוצר יימכר ולאחר מכן להשיג את המוצר עבור הלקוח ולכן אנו מציעים גם את האפשרות של משלוח באותו היום מה שאתרים אחרים אינם מסוגלים לעשות לוגיסטית. אנו מקיימים מעקב שוטף אחר המלאי באתר האינטרנט ובחנות אך לעיתים רחוקות יכול להיות מצב כי לאחר הזמנה אחד המוצרים שרכשתם אזל מהמלאי, במקרה זה אנו ניצור איתכם קשר ונציג לכם אפשרות להחלפה או זיכוי.

 
 תמונות להמחשה
התמונות באתר נועדו להמחיש עבורכם את המוצרים ובנוסף העלינו בחלק מהמוצרים גם סרטונים להמחשה על מנת לגרום לכם להבין מה אתם הולכים לרכוש. ייתכנו שינויים מעת לעת בין התמונה למוצר,עקב שינוי אריזה שמצולמת ומשתנה וכו'. בכל מצב כזה אין החברה אחראית על השינויים.

אבטחת מידע ופרטיות

המחויבות שלנו להגנת הפרטיות
הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו.

מה אנחנו עושים עם המידע
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.

המחויבות שלנו לאבטחת מידע
איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

יצירת קשר איתנו
לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות באתר, גבריאל, למייל info@cellexpress.co.il