ברוכים הבאים

העמוד בטעינה -המשך גלישה נעימה.

מטען אלחוטי QI סמסונג מקורי  Samsung Fast Charge גלקסי S7 אדג צבע שחור יבואן רשמי
מטען אלחוטי QI סמסונג מקורי  Samsung Fast Charge גלקסי S7 אדג צבע שחור יבואן רשמי
מחיר ₪295.00

מטען אלחוטי QI סמסונג מקורי Samsung Fast Charge גלקסי S7 אדג צבע שחור יבואן רשמי

הדגם החדש והמהיר במיוחד! מטען אלחוטי QI סמסונג מקורי Samsung Fast Charge - גלקסי 6 / 6 אדג' / 6 אדג' פלוס / נוט 5 - צבע שחור + אחריות יבואן רשמי לשנה! 

טעינה אלחוטית היא הדבר החם היום בעולם! גם אתם יכולים להצטרף למהפכה הטכנולוגית הזו עם מטען QI מקורי מבית סמסונג ולהתנתק מהכבלים אחת ולתמיד!


איך זה עובד?

מבלי להיכנס למושגים טכנולוגים, ננסה להסביר בפשטות את העיקרון שבטעינה אלחוטית. בשנים האחרונות כחלק מהמהפיכה הטכנלוגית, שבאה על רקע הדרישה לפשט את תהליך הטעינה ולהנגיש אותו, פותח תקן טעינה אלחוטית שנקראת QI באמצעותו תתאפשר הטענה אלחוטית במכשירים בהם הוטמע התקן.

משטח הטעינה QI מקבל את המתח ע"י מטען קיר שמחובר אליו בחיבור מיקרו USB וכאשר מניחים את המכשיר הסלולרי על משטח הטעינה, באמצעות שדות אלקטרומגנטיים המכשיר הסלולרי ומשטח הטעינה "מדברים" בינהם, כאשר המכשיר הסלולרי משדר למשטח אטעינה את הזרם הדרוש לו.
למאמר מקיף יותר בנושא טעינה אלחוטית לחץ כאן.

אחד המטענים המובילים בשוק כיום הוא המטען האלחוטי של סמסונג המוצע לכם כאן - מטען אלחוטי QI סמסונג מקורי. מה שמייחד אותו משאר המטענים הוא במהירות ההטענה, שכן הוא מוציא זרם טעינה של 2 אמפר – ההטענה האחלוטית המהירה שקיימת כיום.
המטען מתאים לכל דגמי סמסונג התומכים הטעינה אלחוטית כגון:  גלקסי 6 / גלקסי 6 אדג' / גלקסי 6 אדג' פלוס / גלקסי נוט 5

המטען מתאים גם למכשירי אנדרואיד נוספים התומכים בטעינה אלחוטית:
  • נקסוס 4 / נקסוס 5 / נקסוס 6
  • LG G4
  • סוני אקספיריה Z3
  • Nokia Lumia 920 /  / Nokia Lumia 830  / Nokia Lumia 820  / Nokia Lumia 930  / Nokia Lumia 1520 /   / Nokia Lumia 925  / Nokia Lumia 930  / Nokia Lumia 930  / Nokia Lumia 1020  
מדריך למשתמש
נתונים
וידאו
8Ni7-mc3RLE